Sonbahar Fotoğraf Çerçeveleri

Android için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma NextApp Inc
Sonbahar Fotoğraf Çerçeveleri resim düzenleme uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapabilir ve onlara sanki profesyonel bir fotoğrafçının elinden çıkmış havas

Sonbahar Fotoğraf Çerçeveleri resim düzenleme uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapabilir ve onlara sanki profesyonel bir fotoğrafçının elinden çıkmış havası verebilirsiniz.

Çok severek kullanacağınız bu resim düzenleme uygulaması kolay kullanıma sahip olması sebebi ile de siz kullanıcılarımızın bu kullanışlı uygulamayı daha cazip hale getiriyor. Uygulama yaratıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanında çok sayıda kullanıcıya ulaşmıştır. Peki siz neden böyle bir uygulamaya sahip olarak mükemmel fotoğraflar elde etmeyesiniz ki?

Sonbahar Fotoğraf Çerçeveleri resim düzenleme uygulamasını kullanarak fotoğraflarınıza sonbahar mevsiminin mükemmel etkilerini kazandırabilir ve çok romantik fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınıza istediğiniz bir notu ekleyerek de sevdiklerinize istediğiniz mesajı verebilirsiniz. Düzenleme yaptığınız fotoğraflarınızı sosyal paylaşım siteleri ile bağlantı kurarak paylaşabilir ve herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Bu kullanışlı uygulama Android cihazlarınıza özel tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
Sonbahar Fotoğraf Çerçeveleri indir